دانلود رایگان آموزش تعمیر کولر گازی به همراه فایل PDF - پایگاه دانش کالاپایا

دانلود رایگان آموزش تعمیر کولر گازی به همراه فایل PDF - پایگاه دانش کالاپایا

دانلود رایگان آموزش تعمیر کولر گازی به همراه فایل PDF - پایگاه دانش کالاپایا

Blog Article

اما این کولرها نیز در کنار مزایای مختص خود، معایبی نیز دارند. برای انتخاب بهترین گزینه بهتر است معایب کولر گازي پرتابل را نیز بدانید. چون کنداسور آن در داخل هست، همراه هوا گردوخاک نیز به داخل اتاق میآورد. از این نوع کولر گازی به دلیل برخورداری از مزیت های متعدد همچنین ابعاد و وزن کم در اتاق های نگهبانی، اتاق های اسکان موقت استفاده می شود. همچنین فیلتر ها، موتور فن، اواپراتور، کندانسور و… براي آزمايش رله استارت بهتر است موتور را مستقيما” به برق متصل نماييم.مداري مانند (شكل فوق )ايجاد نماييد و بمحض بستن كليد b1 ، شستي b2 را براي يك لحظه بطرف پايين فشار داده و رها كنيد بدين وسيله استارت براي چند ثانيه وارد مدار و سپس خارج مي شود.اگر موتور براه افتاد و كمپرسور شروع بكار نمود (و اورلود عكس العملي را بروز نداد)،استارت را با مشابه خودش تعويض نماييد. این قسمت به راحتی باز میشود و نیازی به ضربه و فشار بیش از حد نیست به نوع قفل شدن قسمت رویی توجه کنید تا به بدنه دستگاه آسیبی وارد نشود. This informative article has been done with .


زمانی که بدنه دستگاه دارای برق می باشد. این مدل که استفاده از آن رواج فراوان دارد، با قرار گرفتن در فضای پنجره، از قسمت جلو هوای خنک را به داخل میدمد و از قسمت پشت، هوای گرم خانه را click here به بیرون منتقل میکند.ویژگیهای کلی- قابلیت نصب به جای پنجره- این نوع کولر با طراحی مکعبی و جعبهای شکل، در اندازههای کوچک تا خیلی بزرگ عرضه میشود. انتخاب برند و مدل کولر گازی با وجود دهها برند کار بسیار سختی است و شاید در ذهن شما این سوالات به وجود بیاید که، بهترین کولر گازی چیه؟ پیدا کردن بهترین برند کولرگازی پرتابل به نیاز شما بستگی دارد. اما با توجه به این که محصولات زیادی در این زمینه در بازار کولر گازی های اسپلیت وجود دارد چه طور می توانید به انتخاب بهترین ان ها اقدام کنید. شما با خواندن این نوشته می توانید تصمیم مناسبی برای خرید کولرگازی منزل تان بگیرید و در هزینه های خود صرفه جویی کنید و همچنین از هوای سرد و خنک خانه ی خود لذت ببرید. همچنین این نوع کولر برای کسانی هم که مستاجر هستند مناسب هست. سعی کنید با توجه به بودجهای که دارید زیباترین پنل براساس سلیقه خود انتخاب کنید. که هرکدام مزیتها و ویژهای خاص خود را دارند. This short article has actually been created with .


که هرکدام قیمت متفاوتی دارد. توجه داشته باشید که همیشه انتخاب یک مارک مشهور همه چیز نیست. این کار تنها از عهده یک تعمیرکار حرفه ای در زمینه تعمیر کولرگازی گری بر میاید. رفع عيب eighteen- نقش عمده و اهميت بسزايي كه كندانسور در سرما سازي مطلوب بر عهده دارد قبلا” مورد بحث قرار گرفت .از نظر رعايت استاندارد حد اقل فاصله كندانسور با ديوار twenty سانتي متر است واز آنجا كه رعايت اين نكته قسمتي از فضاي مفيد آشپزخانه را اشغال خواهد نمود ،مورد رعايت قرار نمي گيرد وكاهش فاصله ذكر شده وسرماي توليد شده را تحت تاثير قرار مي دهد. بااینکه حجم کمی دارد، فضایی را اشغال میکند. که این امر باعث میشود هوای گرم کنداسور کمی از سرمایش فضا را خنثی کند. معمولا سروصدای کمی دارند. از کولر گازی پرتابل معمولا برای فضاهای کوچک بین 20 تا thirty مترمربع استفاده می شود. چون کولرهاي گازی پرتابل معمولا برای فضای کوچک استفاده میشود. اما در کولرهاي گازي پرتابل همه بخشها دریک محفظه کار گذاشتهشدهاند. جهت تعمیر و سرویس اسپلیت پرتابل خود با شعب ما در سراسر تهران تماس حاصل نمایید . خازن موتورفن خراب شده که خود شامل دو حالت است : اول اینکه خازن از برد جدا می باشد و بوسیله ی دو یا سه سیم در مسیر فن قرار داده شده است، خازن را تعویض کنید مشکل حل می شود.


در بعضی برندها مانند OGeneral این فن دارای دو دور می باشد. کولرهای پرتابل در دو مدل 12000 و 15000 در بازار موجود هست. قیمت کولرهای گازی پرتابل به فاکتورهای متعددی بستگی دارد. به عنوان مثال قیمت لوازم یدکی کولر گازی سامسونگ، الجی، جنرال، اجنرال، تک الکتریک و… استهلاک آن نسبت به کولرهای گازی اسپلیت بیشتر است. کولرهای ایستاده که بیشتر در مکانهای عمومی دیده میشوند، از جمله کولرهایی هستند که سهولت استفاده آنها، دلیل محبوبیتشان شده است. کویلها لولههایی هستند که از گاز مبرد و یا همان گاز خنک کننده سیال پر شده اند. کولر دو لوله یا twin hose همانطور که از اسمش پیداست، دو لوله دارد. ماده سرمازای کولر گازی ، سیال واسطه ای است که حرارت را از اواپراتور جذب کرده و در کندانسور آن را به محیط پس میدهد و این عمل با تقطیر و تبخیر آن صورت میگیرد . این نوع کولر گازی با وجود اینکه از دیگر مدل های کولر گازی پر سروصدا تر است ولی می تواند گرمترین اتاق ها را به خوبی خنک کند. کولر تک لوله یا one hose فقط یک لوله برای خروج هوای گرم کولر از اتاق دارد.

Report this page